Montáž satelitu, montáž antény, nastavení antény satelitu. Anténa a Satelit - Vše o příjmu televize

Kupujeme televizi

Kupujeme TV II.

Kupujeme TV III

Jaký příjem ?

Frekvence

123

123

123

Kupujeme televizi, zkušenosti zákazníků.

Závady a problémy.

Časté závady nebo provozní nedostatky dnešních televizí,

Mezi nejčastější závady patří špatně pracující interní satelitní tuner, dlouhá reakce na dálkové ovládání, přepínání na 3 stisknutí tlačítek, nemožnost manuálně cokoliv nastavit. S tím související nemožnost seřadit programy-pouze do oblíbených. Přepínání AV vstupů-dlouhá doba inicializace, Oddělené seznamy pro DVB-T a satelit. U příjmu Skylinku, pří přepnutí programu, aktivace dekodéru a karty s otravnou hláškou na obrazovce. Nutnost aktualizace firmware dekoderu. Při zapnuté funkci "automatická aktualizace" rozhození pořadí programů. Neforemní dálkový ovladač s nelogicky rozmístněnýmy tlačítky. U nových tv otravná fukce s hlasovým uvítáním a odklikáním hlášek že souhlasíte se vším. Funkce EKO která ztmavuje obraz-dá se vypnout. Nepřehrávání z externích zdrojů souborů .mkv a matrjoska.

Na tyto závády nebo nedodělky nemá nikdo šanci přijít. Základní věc, vzhled dálkového ovladače a rozvržení tlačítek. Nikdy a nikde nejsou u vystavených tv ukázány. Když se zákazníci ptají na radu, jakou tv mají koupit, všem radím jediné. Nekoukat na funkce, ale hodnotit obraz. ten je na nové televizi to nejhlavnější. Procházet se kolem vystavených televizí a hodnotit zda obraz vyhovuje mým očím. Nedat na prodavače že tuhle ne, tamta dražší je lepší.

Všechny tyto moje zkušenosti, nejenom s výběrem televize, jsou získány mnohaletou praxí s montáží, dodávkou a prodejem anténních a satelitních systémů.

This template downloaded form free website templates